Ağır Tonajlı Kapılar için Jet Kapı Motorları

10 Aralık 2019

Ağır tonajlı kapıların otomatik olarak açılmasını sağlayan Jet otomatik bahçe kapısı motoru, hızı ve güvenilirliği ile yüksek güvenlik gerektiren bölgelerin favori tercihi oluyor.

Teknolojinin günlük hayata uyarlandığı otomatik bahçe kapı çözümleri sayesinde zamanı daha iyi kontrol edebilecek ve güvenlik anlamında kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz.

Zamandan tasarruf ettiren otomatik kapı çözümleri hem evlerde ve sitelerde, hem de kamu binalarında ve askeri alanlarda kullanılıyor. Yenilikçi yapısı ve şıklığıyla öne çıkan Active bahçe kapı motoru daha çok kişisel konutların tercihi olurken Jet serisi otomatik bahçe kapısı da gücü nedeniyle yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılıyor. Hayran kalacağınız bu teknolojik çözümler manuel hareket kabiliyetiyle görenleri kendisine hayran bırakıyor.

1000-5000 kg kapılar için kullanılan Jet kapı motoru, isminden de anlaşılacağı üzere jet hızında bir teknoloji sunar. Tonlarca ağırlığın otomatik olarak açılmasını sağlayan bu teknolojinin gücü ve hızı da ayarlanabilir. Artık kapı önünde kaybettiğiniz zamanı size geri verecek olan Jet otomatik kapı motoru, daha çok endüstriyel tip otomatik kapılar olarak da bilinir. Fabrikalarda da kullanışlı olan Jet kapı motoru, güvenliği kontrol altında tutar.

Suikast endişesi olan kurumlarda ve güvenliğin maksimum düzeyde olduğu bölgelerde kullanılan otomatik kapı motoru polis ve askeriye girişleri için idealdir. 1 metreyi sadece 1 saniyede açan hızı ile teknolojinin konforundan faydalanabileceğiniz otomatik kapı motoru sistemleri, daha güvenilir bir hayat inşa edebilmeniz için tasarlanmıştır. Güvenliğinizi sağlayan bu ürünün tüm teknik özellikleri senelerce kullanılması için özenle dizayn edilmiştir. Bu nedenle yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz otomatik kapı motorları hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün olarak size konfor getirecektir.