Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel kapılar depo ve garajlarınızın ısı kaybını önleyerek, enerji maliyetlerini düşürmektedir.

Endüstriyel Kapı Modelleri


Endüstriyel kapılar seksiyonel kapı olarak da bilinen ve garajlarda, depolarda, sergi ve fuar alanlarında, atölyelerde giriş çıkış denetimini sağlamak için kullanılan kapı sistemleridir. Endüstriyel kapı kullanımının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi giriş çıkış denetimini ve güvenliğini sağlamasıdır. Kullanıcı memnuniyetini sağlayan kapılar standart kapılara göre daha fazla alan kullanımına imkan tanıdığı için de tercih edilir.

Ses ve ısı yalıtımı için ekstra bir uygulama gerektirmeyen bu sistemler görsel anlamda estetik olduğu için de farklı alanlarda kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde kullanılırlığını arttıran otomatik seksiyonel kapılar, uzun süreli kullanıma elverişlidir. Kaliteli ve sağlam kapı sistemlerine sahip olmak için tercih edebileceğiniz endüstriyel kapı modelleri ve fiyatlarına bakabilir, denetimli giriş ve çıkışın güvenliğini hissedebilirsiniz.


Seksiyonel Kapı Sistemleri Çeşitleri


Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde sayabileceğimiz garaj kapıları özellikle müstakil kapalı garajlar için tercih edilen ürünlerdir. Estetik görünümü ve sessiz çalışma özelliği nedeniyle garajlar için oldukça ideal olan tasarımlar dolgu paneli sayesinde soğuk ve sıcak izolasyona sahiptir.

Büyük firmaların tercih ettiği endüstriyel kapılar depo sevkiyat akışınızı hızlandıracak özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Tesisi sıcaktan ve soğuktan koruyan kapı sistemleri  enerji maliyetini düşürecek ve profesyonel bir emniyet sağlayacaktır.

Seksiyonel kapılardan biri olan hızlı PVC kapı modelleri yüksek hızlı sistemlerdir. Giriş çıkış trafiğinin çok yoğun olduğu alanlarda kullanılan PVC kapı sistemleri son teknoloji ürünüdür. Hızlı geçiş özelliği nedeniyle zamandan tasarruf ettiren bu sistem oldukça fonksiyoneldir.

Endüstriyel kapı fiyatları tercih edilen ürüne ve adede göre değişiklik gösterecektir. Güvenliğinizi ve konforunuzu düşünen bu kapı sistemlerini tercih ederek teknolojiyi hayatınıza daha çok dahil edebilir, zamanınızı kendinize saklayabilirsiniz.