Garaj Kapıları
Rahat ve Emniyetli Kullanım
Müstakil kapalı garajlar için estetik görünümü ve sessiz çalışması ile ideal tasarıma sahip olan kapı sistemleri 42 mm kalınlığındaki poliüretan dolgulu paneli ile ses, sızdırmazlık, soğuk ve sıcak izolasyonu sağlar.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları
Teknik Özellikler

Garaj Kapı Sistemleri

Seksiyonel garaj kapıları olarak bahsedebileceğimiz otomatik garaj kapı sistemleri, müstakil binalarda ya da sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen teknolojik çözümlerden biridir. Evi her türlü doğa koşullarından koruyan ve güvenliği sağlayan garaj sistemleri, estetik görünümü nedeniyle de site ve müstakil evlerin tercihidir.

Endüstriyel kapı giriş çıkış denetiminin sağlanması gereken her yerde kullanılan seksiyonel kapılar, müstakil evlerde de avantajları nedeniyle kullanılabilir. Otomatik garaj kapıları kullanım alanından tasarruf etmenizi de sağlayacağı için avantajlıdır. Isıyı koruyan ve dışarıdan ses gelmesini engelleyen garaj kapıları, sessiz çalıştığı için ideal tasarımıyla dikkat çeker.

42 mm kalınlığında poliüretan dolgulu bir panele sahip olan garaj kapıları sızdırmazlık özelliği nedeniyle güvenilirdir. Soğuk ve sıcak izolasyona sahip olduğu için soğuk havayı da sıcak havayı da muhafaza edecektir.

Otomatik Garaj Kapıları

Kapı altında bir cisim olduğunu farkettiği an kapının kapanmasına engel olan otomatik garaj sistemleri bu özelliği nedeniyle güvenilirdir. Sıkışma algılama hassasiyeti nedeniyle evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz garaj kapı sistemleri, yükü dengeleyen torsiyon yaylı sistemiyle manuel kullanımda rahatlık sağlar.

Kontrolün tamamen sizde olacağı garaj kapılarında, pek çok farklı teknolojik cihazla garaj kapılarını dilediğiniz gibi açıp kapayabileceksiniz. Dilerseniz uzaktan kumanda, dilerseniz cep telefonu ya da kart okuyucularla kontrolün elinizde olmasının huzurunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca garaj kapılarında alternatif renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Otomatik garaj kapısı fiyatları istenilen ölçülere göre değişiklik gösterecektir. İstediğiniz boyutlarda üretilen bu sistemler birinci sınıf malzemeden, son teknolojiyle harmanlarak tasarlanmaktadır. Dekoratif duran bu şık garaj kapıları müstakil evlere daha fazla zerafet katacak ve güvenliğinizi de sağlayacaktır.