Hızlı PVC Kapılar
Uzun Ömürlü ve Güvenli
Yüksek hızlı PVC kapılar, üstün tasarımı ile giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen son teknoloji ürünü kapılardır. Hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını engelleyen, çalışma güvenliğini sağlayan fonksiyonel kapı çözümüdür.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları

Hızlı PVC Kapılar

Üstün bir tasarıma sahip olan hızlı PVC kapılar, giriş çıkış trafiğinin fazla olduğu kalabalık alanlarda işlevsel teknolojisi ile pratik çözüm sunan endüstriyel kapı modellerinden biridir. Son teknoloji olan bu kapılar hızlı geçiş gerektiren her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Zaman ve enerji kaybını minimuma indiren bu tasarımlar çalışma güvenliği sağlar. Toz ve hava sirkülasyonunu engellemek için harika bir çözüm olan hızlı pvc kapı modelleri, hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur. Anti bakteriyel yumuşak PVC malzemeden üretilen bu sistemler yüksek mukavemet gücüne sahiptir.

 

Fonksiyonel kontrol ünitesine sahip olan pvc sistemlerinin kapı metal aksamı galvaniz çelikle kaplanmıştır. Yaya geçişi, aç ayrı kapa ayrı özelliği ile push button özelliğine sahiptir. Hızlı pvc kapılar özellikle iç ortamdaki hava sıcaklığının dış ortamdaki hava sıcaklığından etkilenilmemesinin istendiği yerlerde tercih edilir. Araç trafiğinin fazla olduğu yerlerde tercih edilen kapı sistemleri son derece etkili ve başarılı bir düzen getirecektir.

 

Üstün tasarımı sayesinde son teknoloji ürünü olan bu kapılar zaman ve enerji kaybını engelleyeceği için maddi anlamda tasarruf da sağlayacaktır. Çalışma güvenliğinizi korumak, kayıpları minimuma indirmek ve zaman kazanmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz hızlı pvc kapı fiyatları da ürün ölçülerine göre değişiklik gösterecektir.

 

İçi kumaş dokulu bu yapıların izolasyon seviyeleri de yeterlidir. Mesai süreniz boyunca hiç ara vermeden çalışacak olan sistemler hava akımını azami ölçüde kesecektir. Pvc sarmal iç mekanlarda kullanılabileceği gibi katlanır kapı olarak dış mekanlarda da kullanılabilir. Dayanıklı motor ve redüktör sistemlerine sahip olan hızlı pvc kapı modelleri, uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için de tercih edilen sistemler arasındadır. İki ana model olarak sunulan sistemlerden biri sabit hızla açılıp kapanırken bir diğeri de esnek kalkma ve durma hızına sahiptir.