İstanbul Havalimanı Geçiş Güvenliği Ürünlerin’de White Rose İmzası

01 Kasım 2018

Ülkemizin ve Dünyanın en büyük havalimanı projesi olan İstanbul Havalimanı’nın tüm geçiş güvenliği ürünleri White Rose’dan.

Birinci etabı 2018’in ilk çeyreğinde devreye alınan İstanbul Havalimanının White Rose tarafından üretilip ve uygulanacak olan yeni teknoloji geçiş güvenliği ürünleri ile hem yolcular hem de havalimanı daha da güvenli olacak.  Son teknoloji güvenlik otomasyonu ürünleri ve yerli üretimi ile adından sıkça söz ettiren White Rose,deneyimli personel ve Ar-Ge ekibi ile ülkemizin gururu bu büyük projenin içerisinde yer almayı başarmıştır.

 

İstanbulHavalimanında uygulanacak olan yüksek güvenlik ürünü Road Blocker ve Mantar Bariyer, Araç Altı Tarama Sistemleri, Otomatik Otopark Bariyer Sistemleri ve Sürgülü Kapı Motorları ile yer alacak olan White Rose tamamen yerli üretim hacmi ile ülkemizin gurur kaynağı. İstanbulHavalimanında kullanılacak olan Road Blocker ve Mantar bariyer sistemleri yapılması muhtemel terör saldırılarını berteraf etmek için tasarlandı. Bu ürünler Amerika ve İngiltere de sağlamlığı test edilmiş yüksek güvenlik ürünleri olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra araç altı tarama sistemi ile araçların altı otomatik taranarak güvenlikte gözden kaçabilecek unsurlara yer verilmeyecek. Otopark bariyerleri ise havalimanı içerisindeki araç trafiğinin kesintisiz ve sorunsuz devam etmesini sağlayacaktır.

Bu mükemmel geçiş güvenliği ürünleri ile projede yer alacak olan White Rose bu gurur ve sevinci değerli basın mensupları ve takipçileri ile paylaşmaktan onur duyar.