Otomatik Bariyer Sistemleri ile Güvenliği Sağlayın

27 Eylül 2019

Güvenlik, konfor, yoğun kullanım kaynaklı trafiğin engellenmesi, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı gibi istekleri göz önünde bulundurarak uzmanlar tarafından tasarlanan otomatik bariyer sistemleri, mimari detaylara uygun olarak üretilmektedir.

Endüstriyel alanda da kullanılan seksiyonel bariyer sistemleri kendi içerisinde farklı ürün gruplarına ayrılır.

 

Özellikle otopark alanlarının giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılan bariyerler kontrolsüz geçişlerin önüne geçer. Otopark alanları dışında üst düzey güvenlik gerektiren kurumlarda da tercih edilen bariyerler, endüstriyel alanda vazgeçilmez güvenlik ürünleri arasındadır. Günümüzde neredeyse her otoparkta karşımıza çıkan bariyer sistemleri,  mukavemeti yüksek, dayanıklı malzemelerden üretildiği için sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanılabilir.

 

Kullanılan alanın genişliğine göre değişiklik gösteren ölçüleriyle her ihtiyaca çözüm üreten bariyerler, uzaktan kontrol edilebilen pratik bir çalışma prensibine sahiptir. Üstelik estetik görünümüyle dikkat çeken ürünler tasarım çizgileriyle mekana uyum sağlar. Komple demir aksama sahip olan ürünleri de bulabileceğiniz bariyer çeşitlerinde güvenliği riske atmayacak, yaşam alanlarının güvenlik standardını yükselteceksiniz.

Baryier Sistemleri

Minimum bütçe ile geniş alanları güvenlik açısından kontrol altına alabileceğiniz zincir bariyer sistemleri de paslanmaya karşı korunaklı ürünler arasındadır. Geniş mesafeli yolların geçişlerinde kullanabileceğiniz bariyer sistemleri çalışma sürekliliği sayesinde dikkat çeker. Bina alanlarının giriş ve çıkışlarında da kullanılan bariyerler en etkili geçiş sistemleri arasındadır. Üstelik diğer güvenlik sistemleriyle entegre edilerek kullanılabilir.

 

İkaz lambasıyla kullanıcıyı bilgilendiren bariyer sistemleri araç geçişlerini hızlandıracak ve zaman anlamında tasarruf sağlayacaktır. Müşteri memnuniyetini arttıran ve bu nedenle işletme alanlarında da kullanılan otomatik bariyer sistemleri, günlük hayatta karşımıza alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, otellerde ve benzeri pek çok alanda çıkmaktadır. Çalışma şartlarına uygun olarak dizayn edilen sistemler işlevselliği ile kullanıcıların kendisini daha güvende hissetmesini sağlayacaktır.