Otomatik Dairesel Kapı Motorları İle Her Mekanda Konfor!

08 Temmuz 2020

Otomatik dairesel kapı motorları küçük boyutu ile her mekanda rahat kullanım imkanı sağlar. Ev ve iş yerleri, kamu kurumları vb. alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Forsa otomatik dairesel kapı motoru, kapınızın otomatik olarak dairesel açılıp kapanmasını sağlar. Sıkışma algılama, akbil, proksimit kart, şifre paneli, parmak okuma ve daireden diafon ile açma özellikleriyle tamamen sizin rahatınız ve konforunuza özel tasarlanmıştır. Tüm diafonlar ile uyumlu olan Forsa dairesel kapı motoru, misafirlerinizi karşılayan en iyi yardımcınızdır. Bir ampul kadar enerji tüketir. Bu da sizlere tasarruf sağlar.

 

Evinizin girişinde güvenlik oluşturmak, kendiniz için kolay bir geçiş sistemi yaratmak adına White Rose otomatik dairesel kapı motorları en iyi seçim olacaktır. Apartman kapınızı kolayca açıp kapatmak, kart sistemi ile güvende olmak ve tüm bu işlemlerin sessizce gerçekleşmesini sağlamak için White Rose ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Otomatik Kapı Motorları: Pratik ve Ergonomik

 

Uzun ömürlü kullanım imkanı yaratan bu ürünler, pratik ve ergonomik yapısı ile dikkat çekmektedir. Önceden yalnızca bahçe kapılarında tercih ediliyorken şuan ev, iş yerleri kamu kurumları, tesisler vb. birçok alanda kullanılmaktadır. Kart, akbil vb. farklı sistemler ile kapıyı kolayca açar ve sonrasında otomatik olarak kapatır.

 

White Rose otomatik dairesel kapı motoru sistemleri

 

Dünya çapında güvenliğin büyük bir önem kazanması ve tüm bu süreçteki konfor ihtiyacı White Rose ürünlerini diğerlerinden ayırmaktadır. Yalnızca satış aşamasında değil satış sonrasında da profesyonel destek sağlanmaktadır. Forsa dairesel otomatik kapı motorları hakkında detaylı bilgi almak, sorularınıza yanıt bulmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Uzman ekip sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.