Otopark Yönetim Sistemi
Ücretli Otopark Otomasyonu otoparklarda giriş çıkışın daha hızlı ve güvenli yapılabilmesini sağlayarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Otopark Yönetim Sistemleri


Hızlı ve pratik otopark geçiş kontrolünü sağlayan otopark yönetim sistemleri, otomobilinizi durdurmanıza, kart aramanıza son verecek. Üniversite ve okul otoparklarında, işyerinde, site ve apartman otoparklarında, hastane ve kamu binalarında en ideal çözümü sunan otopark yönetim sistemleri, farklı hizmet alanlarına göre çeşitlendirilmektedir.

 

Bunlar;

 

 

  • - Ücret biletli otopark sistemi: Otopark giriş ve çıkış alanlarını kontrol eden bu sistem, geçişi hızlandıracak bir üründür.
  • - Biletli plaka tanımalı otopark sistemi: Araçların plakalarının yetkilendirildiği bu sistemde sadece tanımlı araçlar biletli sistemle geçiş iznine sahip olmaktadır.
  • - Plaka tanıma ücretlendirme sistemi: Plaka tanımlamasına sahip olan araçların geçişine izin veren bu sistem sayesinde geçişlerin güvenliği sağlanabilecek ve geçiş hızı daha sistematik olacaktır.
  • - Otomatik ödeme istasyonlu sistem: Otopark ücretinin sürücü tarafından otomatik olarak yapılmasına imkan tanıyan bu sistem geçiş hızını arttıracak ürünlerden biridir.

 

 

Yalnızca yetkili araçların giriş yapmasına imkan tanıyan otopark bilet sistemi, plaka tanıma sistemi gibi tüm araç geçiş sistemleri otopark giriş çıkışlarının daha güvenilir olmasını sağlayacaktır. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren bu sistemler aynı zamanda dayanıklıdır.

 

 

 

Araçların doğru yönlendirilmesi, çevre trafiğini kontrol etmek, güvenliği sağlamak, giriş ve çıkış hızını arttırmak gibi amaçlar için kullanılabilen otopark plaka tanıma sistemi, son teknolojiyi kullanan yenilikçi ve kalıcı çözümler sunar.

 

 

 

Trafik ve otopark talebinin yönetilmesi için gerekli olan bu sistemler koordinasyonu sağlayacak ve işletmeler için avantajlı olacaktır. İşletme karakterine uygun olarak seçilen otopark yönetim sistemleri sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.