Powerşarj AC Şarj İstasyonu
AC Şarj İstasyonları Geleceğin tüketicileri tarafından en sık kullanılacak cihazlardan biri olarak öngörülen YERLİ Üretim AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Hızlı Şarj

Powerşarj, hızlı şarj edebilme kapasitesi le uzun mesafeli kesintisiz yolculuk sağlar.

Tüm Modellere Uyum

Avrupa Birliği tarafından kabul edilen EN61851 standartına uygun tüm elektrikli ve plug-in hibrit araçlar ile uyumludur.

Düşük Maliyet

Powerşarj elektrikli araç sürücülerine uygun maliyetle araçlarını şarj etme imkanı sunar.

  • Yüksek Sıcaklık Koruması
  • AC - DC Kaçak Akım Koruması
  • Akım Ayarı
  • Suya Karşı Dayanıklı
  • Zaman Ayarı
  • Yüksek Voltaj Koruması
  • Ezilmeye Karşı Dayanıklı
  • Çevre Dostu

Kişisel Şarj İstasyonları

Evinizin konforunda sadece sizin kullanımınız için bir tasarlanmış kişisel şarj istasyonu istiyorsanız Powerşarj harika bir seçim olacak.  Buradaki fikir, garajınızda veya garaj yolunuzda yalnızca sizin kullanabileceğiniz bir şarj istasyonuna sahip olmaktır.

Powerşarj istasyonların sokakta kullanıma karşı özel olarak üretilmiş darbeler ve suya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Powerşarj istsyonları sahip olduğu güvenlik sertifikaları ile size güvenli bir şarj deneyimi sunacaktır.

Powerşarjın Kişisel Şarj İstasyonu Çözümleri

Ev sahipleri, garajlarında veya garaj yolunda bir şarj istasyonu için yeterli alana sahip oldukları takdirde artık evinize sadece sizin kullanımınız için bir araç şarj istasyonunun gelmesiyle birlikte elektrikli araç sahipleri, halka açık bir şarj istasyonu bulma endişesi yaşamadan araçlarını evlerinde powerşarj  ile şarj edebilecekler.

Siteler İçin Şarj İstasyonları

Toplu konut veya rezidans gibi ortak yaşam alanları için elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri giderek daha popüler hale geliyor. Bu istasyonların yerleşim bölgelerine kurulması, gece boyunca şarjsız kalan elektrikli araç sayısının azaltılmasına yardımcı olabileceği gibi site yönetiminede gelir getirmekte kullanılabilir.

Siteler İçin Şarj İstasyonu Kurmanın Avantajı

Kamu konutlarına veya konutlara şarj istasyonlarının kurulması, sahipler için rahatlığı büyük ölçüde artırabilir, sosyal maliyetleri azaltabilir ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik edebilir.

Elektrikli araç şarj istasyonları mobil uygulama üzerinden kolaylıkla sorgulanabilmektedir. Bu, en çok ihtiyacınız olduğunda pilinizin bitmemesini sağlamanın ve aynı zamanda geleneksel şarj cihazlarının karmaşasını önlemenin güzel bir yoludur.

Powerşarjın Siteler için sunduğu hizmetler

Elektrikli araç şarj istasyonu yakın bir gelecekte toplu konut veya konutlar için önemli bir altyapı aracı olacaktır.Yeşil kalkınmayı teşvik etmek için hükümet, yeni enerji araçlarının tanıtımına daha fazla dikkat ediyor. Türkiyede ve dünyada Powerşarj bu değişimin öncü markalarından biri olarak siz site sahiplerine geleceğin teknolojisine yatırımda kurulum ve döüşüm desteği vermeye her zaman hazır

İşyeri ve Plazalar için Şarj İstasyonu

Yollardaki elektrikli araç sayısının artmasıyla birlikte işyerlerinde elektrikli araç şarj istasyonlarına olan ihtiyaç da artıyor. Powerşarj istasyonları, elektrikli araç kullanan çalışanların araçlarını kolay ve hızlı bir şekilde şarj etmelerini sağlamanın harika bir yoludur.

İşyerinde Şarj İstasyonu Kurmanın Avantajı

İşyerlerinde powerşarj istasyonlarına sahip olmak  artan üretkenlik, azaltılmış park tıkanıklığı ve iyileştirilmiş hava kalitesi gibi çalışanlar üzerinde olumlu faydaları olduğu gibi bu sistemden çalışanlar mobil uygulamamız sayesinde ücretsiz yada  kullandıkça ve kullandığın kadar öde gibi opsiyonlardan faydalanabilir.

Powerşarjın İşyerleri için sunduğu hizmetler

Powerşarj işyerlerinde sınırlı alan mevcudiyeti ve güç kaynaklarının eksikliği gibi işyerleri için şarj istasyonları kurmanın zorlukları iyi bilip işyeri yönetime bu zorlukların nasıl üstesinden gelineceği ve işyeri şarj istasyonlarına nasıl sahip olunacağı konusunda destek verebilmektedir.

Filolar İçin Şarj İstasyonları

Kurumsal kiralık elektrikli araç filoları için farklı modellerde şarj çözümleri mevcuttur. Şirket, gereksinimlerine göre en uygun olanı seçebilir. Elektrikli araç kiralamak, yeşil bir filoya yatırım yapmak isteyen ancak uzun vadeli taahhütte bulunmak istemeyen şirketler için popüler bir seçimdir. Ama şarj ne olacak? Kimin şarjının dolu olduğunu ve herhangi bir zamanda yola çıkmaya hazır olduğunu nasıl takip ediyorsunuz? Ve onları verimli bir şekilde nasıl şarj edersiniz? Bunların hepsi, filo şirketleri için çözüme kavuşturulması gereken bir soru olup Powerşarj her cihaza uygun istasyon modeli, gelişmiş mobil uygulması ve yüksek sektör deneyimi ile tüm bu sorunlar için tek bir çatı altında çözüm üretebilmektedir. 

Bunun yanında kurumsal elektrikli araç filoları için şarj çözümlerinin ekonomik olarak uygulanabilir olması gerekir. Şarj istasyonu, aracı zamanında şarj edebilmeli ve şebekedeki güç yükünü yönetmeye yardımcı olabilecek bir sisteme sahip olmalıdır.

Powerşarjın Filolar için sunduğu hizmetler

PowerŞarj elektrikli araçları şarj etmenin maliyetlerini ekonomik ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlandı. Artık bu teknolojiyi bir yatırım aracı olarak gören daha fazla şirket elektrikli araç filolarına yatırım yapmakta ve powerşarj geleceğe giden bu yolda kurumsal müşterilerine çoklu araç şarj istasyonu projelerinin tasarımından kuruluma çoklu araç şarj istasyonu gibi kadar her konuda destek vermeye hazır..

Ticari Şarj istasyonları

İstatistiklere göre Elektrikli araçların dünya’da kullanımı hızla  artıyor. Şarj istasyonlarındaki ve bu gözle görülür artışın birkaç önemli nedeni var.

Öncelikle, küresel anlamda çevre kirliliğini azaltma ihtiyacı hakkında toplumsal farkındalık artış göstermektedir ve buna bağlı olarak yakın gelecekte elektrikli araçlar geleneksel veya fosil yakıtlı arabalara nazaran daha fazla tercih edilecek olup zamanla bakımı daha ucuz ve kolay hale gelecektir. Dolayısıyla yollarda her zamankinden daha fazla elektrikli araç olacağı öngörülmektedir. 

Ticari Şarj İstasyonu Kurmanın Avantajı

Bu doğrultuda dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerinde konuya kayıtsız kalmayarak küresel ısınmaya karşı alınan ortak kararlar doğrultusunda kentsel alanlarda emisyonları azaltmaya ve hava kalitesini iyileştirmeye yönelik taahhütlere imzalar atmaktadır.

Çok yakın bir  gelecekte her akaryakıt istasyonunun bu araçlar içinde hizmet verebilmesi adına elektrikli şarj istasyonuna sahip olmasını beklenmekte olup bu araçların kullanımının katlanarak artış göstermesi beklenmeketedir.

Powerşarjın Ticari İstasyonlar için sunduğu hizmetler

Powerşarj Akaryakıt istasyonlarında elektrik şarjı istasyonları kurulumunun yakıt adına yeni çağa geçişin önemli bir parçası olduğunun bilinciyle yüzde yüz yerli ve milli şarj istasyonları üretmekte olup projelendirmeden kuruluma kadar olan tüm süreçte istasyon sahiplerine yeni çağa geçişte kusursuz hizmet ve destek sunmaktadır.