Presto Ondan Hızlısı Yok

01 Temmuz 2020

Çalışma süresi olarak 0,8 sn gibi kısa bir sürede açılarak araçların geçişine izin verdikten sonra yine aynı hızda kapanarak istenmeyen araçların girişini önlemektedir.

White Rose AR-GE ekibi tarafından tasarlanıp üretilen Presto kollu bariyer sektör için yenilikler ile dolu bir üründür.

En yoğun kullanım şartlarına göre tasarlanıp ürelen Presto Bariyer, yoğunluğun ve hızlı geçişlerin sıkça karşılaşıldığı otobanlar ve otoparklar için en uygun tercihdir. Çalışma süresi olarak 0,8 sn gibi kısa bir sürede açılarak araçların geçişine izin verdikten sonra yine aynı hızda kapanarak istenmeyen araçların girişini önlemektedir. Presto endüstriyel bariyer 5 Milyon çalışma sürkülasyonunu müşterilerine vadetmektedir.

KULLANIM ALANLARI
Presto bariyer endüstriyel yapısı sayesinde Otobanlar, Siteler, Alışveriş Merkezleri ve Otopark giriş ve çıkışlarında sürekli çalışma performansıyla aktif bir kullanıma sahiptir.

UZUN ÖMÜRLÜ
Presto bariyer endüstriyel bileşenler sayesinde 5 Milyon çalışma ömrü ile sektöründe devrim niteliğinde bir üründür.

ENDÜSTRİYEL KONTROL
Presto bariyer güçlü yapısının yanında PLC kontrol devresi sayesinde kararlılığı arrılmış durumdadır. Her türlü kontrol sistemleri ile tam uyumluluk içerisinde çalışmaktadır. Optik sensor siviç sistemi sayesinde herhangi bir temasa gerek kalmaksızın bariyerin açılma ve kapanma yönlerini çok rahat bir şekilde kontrol edebilmektedir.

Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi: https://www.whiterose.com.tr/tr/presto-hizli-bariyer-sistemleri