Tarihçe

 Son yıllarda otomasyon sektörünün parlayan yıldızı haline gelen White Rose bir Türk markası olarak ürettiği ürünleri dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır.

White Rose 1990 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Akgüller Motor Firması sahibi Musa Akgül tarafından 2006 yılında kurulmuş bir firmadır.  Akgüller Motor adı altında 22 yıldır İstanbul'da üretim yapan şirket 2006 yılından bu yana Karaman'da kurduğu fabrikasında White Rose markası ile imalat yapmaktadır.

White Rose müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile İstanbul başta olmak üzere yurt çapında  Bölge Müdürlükleri ve Yurt içinde ve yurt dışında bayilikler kanalıyla pazarlama yapmaktadır. Şu anda Türkiye'de 15 Ana Bölge Bayi ve 450 aktif satış noktası satış ağımızı oluşturmaktadır. Yurt dışında 10 ülkede yapılanmamızı tamamlamış olmakla birlikte toplamda 17 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Şu anda 12 ana kalem ürünümüz ve bunların modelleri ile yedek parçalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu yıl ürün portföyümüze kattığımız;  seksiyonel kapı, PVC Kapı ve yükleme rampası ile birlikte, Yana kayar kapı motorları, Kollu Bariyerler, Fotoselli Kapı, Mantar Bariyer, Tuzak, Road blocker, ve bu ürünlerin elektronik aksamlarını üretmekteyiz.

Hızlı ve güvenli adımlarla ilerlediğimiz bu yolda insanların güvenliği ve konforu için dürüst, akılcı ve sistemli çalışma prensibini ilke edindik.