Tren Yolu Kontrol Sistemi
Railwalk bir tren yolu denetleyicisi ürünüdür.

Railwalk Tren Yolu DenetleyicisiAkıllı kontrol sistemlerinden biri olan Railwalk tren yolu denetleyicisi olarak da bilinen bir güvenlik sistemidir. Oldukça yeni bir teknoloji olan railwalk sistemi, tren yolundaki güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır.

Tren raylarındaki deforme olmuş alanları saptayan sistem, oluşabilecek tehlikeleri önceden saptadığı için oldukça güvenilirdir. Pek çok olumsuzluğun önüne geçen sistem yüzde yüz koruma sağladığı için denetimli ve işlevseldir.

Acsess kontrol sistemlerinden biri olan tren yolu denetleyicisi, insanların hayatını kolaylaştıran ve insanlara konfor sunan sistemlerden biridir. Güvenliği sağladığı için yeni yapılan raylarda ve pek çok tren yolunda kullanılan bu sistem yaşamınızın denetimini kontrol altına almanızı sağlar. Demiryollarının işleyişini de kolaylaştıran sistem zamandan da tasarruf ettirecektir.


Railwalk Kontrol Sistemi


Sabit araç altı tarama sistemi, seyyar araç altı tarama sistemi ve rfid sistemi gibi sistemlerin de dahil olduğu acsess kontrol sistemleri railwak ile teknolojiye bir yenilik getirmiştir. Railwalk tren yolu denetleyicisi ile akıllı kontrol denetimini gerçekleştirebilecek ve zahmetsizce yaptığınız bu kontrol sayesinde güvenliğin yüzde yüz sağlandığından emin olabileceksiniz.

Demiryolu ve demiryolu rayının hızlı ve doğru bir şekilde ölçülmesini sağlayan sistem, daha verimli bakım işlemleri gerçekleştirmek için de kullanılır. Demiryolu üzerindeki tüm elektronik verileri kaydeden tren yolu denetleme sistemi, aynı anda birden fazla ölçüm yapabildiği için de oldukça pratiktir. Hızlı tanı yapan bu sistemin montajı da oldukça kolaydır ve hafif, taşınabilir bir sistemdir. Sayısal grafik ekranı ile tüm verileri size ileten sistem sıcaklık, gradyan, büküm gibi pek çok veriyi aynı anda verebilir. Daha fazla güvenlik sağlamak için tercih edebileceğiniz bu sistem güvenliğinizi garantileyecektir.