Active
Pratik Tak Kullan
Kolay montaj özelliği ve bakım gerektirmeyecek şekilde üretilen Active motor,uzun süre çalışabilen emniyetli bir üründür.Gelişmiş teknoloji kullanılarak imal edilmiştir.Yüksek basınçla yapılan plastik aksamlar ve özel alaşımlı alt gövdesi ile sağlam bir şeklide dizayn edilmiştir.
x
Ürün Resimleri
Ürün Videoları

Active Otomatik Kapı Motoru ile Konfor ve Güvenlik Bir Arada

Modern teknolojiyi insanların konforu ve güvenliği için kullanan White Rose, ev otomasyonu sistemleri ve özellikle otomatik kapı motoru modelleri ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor.

 

Standart açılır bahçe kapılarına kıyasla çok daha hızlı ve otomatik olarak açabileceğiniz kapı motor sistemleri, uzaktan kumandayla kontrol edilebilir özelliği nedeniyle size rahatlık sağlayacaktır. Bu sistemlerden biri olan Active otomatik kapı motoru, olası çarpmaları algıladığı için akıllı çalışma prensibine ve güvenilir aksama sahip bir üründür. Her zaman güvenle kullanabileceğiniz otomatik kapı motoru sayesinde konforunuzu zirveye çıkarabilirsiniz.

 

Pratik montaj özelliğine sahip olan Active otomatik kapı motoru, bakım gerektirmeyecek şekilde üretildiğinden dayanıklılığı nedeniyle uzun süreli çalışma sistemine sahip bir modeldir. Son teknoloji sistemleri kullanılarak üretilen ürün, plastik aksama sahiptir. Yüksek basınçla imal edilen bu aksamın alt gövdesi özel alaşımlıdır ve sağlam bir dizayna sahiptir.

 

Active Otomatik Kapı Motoru Teknik Özellikleri Nelerdir?

Active motor ürün paketi içerisinde kontrol paneli ve 2 adet siviç ayağı vardır. Aynı zamanda 1 takım kablolu fotosel, 4 metre krameyer dişli, iki tane S4 uzaktan kumanda, alıcı ve anten bulunur. İkaz lambası da ürün paketi içerisinde olanlar arasındadır. Active otomatik kapı motoru kablolu emniyet fotoselli olduğu için güvenilir bahçe kapı motoru sistemlerinden biridir.

 

White Rose tarafından 24 ay garantiyle üretilen kapı motor sistemi, kart okuyuculu şifre paneline sahiptir. Ayrıca cep telefonu modülü ile Ogs ve Irf modülü bulunur. Plaka tanıma sistemi ile kolaylık sağlayacak olan Active bahçe kapısı motoru, bütün otomasyon kontrol sistemleriyle bağlanabilir özelliğe sahiptir. Mikro işlemcili kontrol paneli tamamen yerli üretim olan sistemde çalışma süresi de ayarlanabilir.