Jet Serisi
Üst Düzey Performans
1 metreyi 1 saniyede bile açabilen, gücü ve hızı ayarlanabilen Jet Serisi Motorlar, 1 ton ile 5 ton arası kapılar için isteğe göre imal edilmektedir. Jet Motor Kapı önünde zaman kaybını önlemek için endüstriyel tip ve suikast endişesi olan üst düzey güvenlik gerektiren askeriye, polis, iş merkezleri ve fabrika girişleri gibi yerler için dizayn edilmiştir.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları

Yüksek Hız ve Performans; Jet Motor Serisi

Jet kapı motoru zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak teknolojiyi, üst düzey performansla birleştiren otomatik kapı motoru modellerinden biridir. Hızlı sürgülü sisteme sahip olan kapı motoru, kapı önündeki zaman kaybını önler.

Özellikle üst düzey güvenliğin gerekli olduğu yerlerde kullanılan Jet otomatik kapı motoru, ismi kadar hızlı bir performansa sahiptir. Standart kapı motoru sistemleriyle kıyaslandığı zaman çok daha yüksek güce sahip olan Jet serisi, hiç durmaksızın çalışabilir. Bu nedenle endüstriyel tip olarak da adlandırılan bu sistem askeriye, iş merkezi ve polis merkezi gibi alanların girişlerinde kullanılabilir.

Jet Kapı Motoru

İhtiyaçlarınıza çözüm üreten otomatik kapı motoru modeli, farklı kapı ağırlıklarıyla da uyumlu çalıştığı için işlevseldir. İster ağır tonajlı kapılarda, isterseniz de hafif tonajlı kapılarda Jet kapı motoru sistemini kullanabilirsiniz. Auto closing özelliğine sahip olan jet kapı motoru, aracınızla çıkış yaptıktan sonra kapıyı kapatmayı unutsanız bile sizin yerinize otomatik olarak kapatacaktır. Böylece her an kendinizi güvende hissedebileceğiniz jet bahçe kapısı motoru, yüksek hızının yanında hayatınızı kolaylaştıracak özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Ön ve arka kısımlarında bulunan fotosel bağlantıları sayesinde, kapının önünde ya da arkasında bir cisim olduğunda çalışmayan sistem, bu sayede güvenlik tehdidi oluşturmaz. Kapı herhangi bir engel algıladığı zaman çalışmasını otomatik olarak durduracaktır. Motorun sıkışma algılama sistemi nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz jet kapı motoru, teknik özellikleriyle de hayatınıza teknoloji getirecektir.

2 adet S4 uzaktan kumandaya sahip olan sistem, paket içerisinde size alıcısı, anteni, ikaz lambası, siviç ayakları ve kontrol paneliyle gelir. Kablolu emniyet fotoseline sahip olan otomatik kapı motoru, garantili olduğu için konfor ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir.

Modern teknolojiyi günlük hayatın akışına uyarlayan otomatik kapı sistemleri, ev otomasyonu ürünleri arasında özel bir yerdedir. Siz de ihtiyaçlarınıza teknolojik çözümler bulmak istiyorsanız jet bahçe kapısı motoru sistemi ile hayal ettiğiniz rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.