Otomatik Dairesel Kapı Motorları
Forsa küçük boyutuyla her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Apartman giriş kapıları, iş yeri kapıları, kamu kurum ve kuruluşları hatta ev içi oda kapılarına bile uygulanabilir.

Apartman giriş kapıları, iş yeri kapıları vb. alanlarda mevcut kapınıza uygulanarak otomatik kullanılan Forsa, kapınızın otomatik olarak dairesel açılıp kapanmasını Fonksiyon seçici sağlayan kapı motorudur. Sıkışma algılama, akbil, proksimit kart, şifre paneli, parmak okuma ve daireden diafon ile açma özellikleriyle White Rose kapı motorları ile yanınızdayız.

Forsa Apartman Kapı Motoru

WhiteRose kalitesinde üretilen Dairesel kapı motoru modellerinden olan Forsa apartman kapı motoru dar alanlarda kulanılır. Forsa küçük boyutuyla her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. En iyi teknolojilere sahip mikro işlemcili kontrol kartına uygulanan Enkoder sistemi ile en hassas kontrol ve özellikleri size sunar. 24 voltluk motoruyla sürekli çalışabilen Forsa saatte 24 Wat enerji harcamaktadır. Elleriniz doluyken kapıya yanaştığınızda Forsa sizi algılayıp otomatik olarak açılıp, siz geçince kapanmaktadır. Sıkışma algılama özelliği sayesinde kapı arasında kalan en ufak bir cismi bile algılayıp kapıyı geri açar. 

 Forsa Özel Geçiş Özellikleri

Özellikle iş yerlerinde Engelli ve yaşlı geçişleri için kapı kenarına yerleştirilen engelli butonu sayesinde, motor yavaş moda geçip kapanma süresini azaltarak güvenli bir geçiş sağlar.Yoğun giriş çıkış yapılan alanlarda radarlar sayesinde geçiş yapılarak tam otomatik olarak çalışabilmektedir. Apartman girişlerinde ise proksimit kart, şifre paneli, akbil, diafonla açma veya kişisel anahtarınızla giriş sayesinde izinli kişilerin girişine izin verilerek güvenlik sağlanmış olur.