Güvenlik Bariyeri
Yüksek güvenlik standardı ve estetik yapısı sayesinde güvenliğinizi sağlarken çevrenize de estetik görünüm katar.

Güvenlik Bariyer Sistemleri


Kontrolsüz girişleri engellemek,  giriş çıkışların daha denetimli olmasını sağlamak için en hızlı ve etkili çözüm güvenlik bariyer sistemleridir. Güvenlik bariyeri hem can hem mal güvenliğini koruyan sistemlerden biri olduğundan özellikle yüksek güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilir.

Terör saldırısı ve suikast gibi yüksek riskli bölgelerde araç giriş çıkışlarının denetimini sağlamak için kullanılan güvenlik bariyer sistemleri, diğer güvenlik sistemleriyle entegre edilebilir. Mantar bariyer ve suikast kapanları gibi çeşitlendirilebilecek ürünlerle kullanılan güvenlik bariyerleri hidrolik sistemlerdir.

Yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen bariyerler farklı ölçülerde olabilir. Hidrolik yapısı, yoğun çalışma temposuna uygun olmasını sağladığı için performans anlamında kurumların sorunsuz kullanabileceği güvenlik bariyerleri, olumsuz dış etkenlerden de etkilenmez. Demir aksama sahip olan güvenlik bariyerleri güvenliği riske atmadığından modern bir koruma sağlayacaktır.

Giriş Çıkış Alanlarına Kolay ve Hızlı Çözüm

Mukavemeti yüksek olan bariyer sistemleri devlet kurumlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, askeriyede ve benzeri alanlarda kullanılabilir. Kontrol edilebilmesi kolay olan sistemler araç trafiği sirkülasyonuna göre ayarlanabilir.

Teknolojinin hayata dokunduğu en önemli alanlardan biri olan güvenlik, bariyer sistemleri sayesinde çok daha kolay ve hızlı çözülebilmektedir. Güvenlik bariyer sistemi ile giriş çıkışlardan % 100 çalışma performansı alan kurumlar çalışanlarının da kendisini daha güvende hissetmesini sağlayarak verimi arttıracaktır. Uzun yıllar dayanıklılığı ile sorunsuz kullanılacak güvenlik bariyeri sistemleri Powerful serisi ve Steel serisi olarak da bulunabilir. Tercih tamamen kullanılacak alan ve ölçülere göre değişiklik gösterir.

Tüm teknik özellikleriyle markalara güven veren bariyer sistemleri sorunsuz bir performansla çalışmakta, dayanıklılığıyla yıllar geçse bile güvenliği sağlamaktadır. Tasarımlarıyla da mekanların estetiğini bozmayan bu sistemler istenilen ebatlarda özelleştirilebilir.