Road Blocker
Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için özel üretilen road blocker sistemleri...

Road Blocker Sistemleri


 

Yol engelleyici bariyer olarak bilinen ve sıkça kullanım sağladığımız Road Blocker ürünleri olumsuz koşulları önlemek ve geçiş kontrolünü sağlamak için tercih edilmektedir. Yol Geçiş kontrolünü sağlamak için talep edilen road blocker, dört farklı standart ölçülerde sunulmaktadır. Ürünler maksimum güvenliği sağlayabilmek için özel malzemeler kullanılarak tasarlanır. Yüksek hızlı ve ağır yüke sahip araçların çarpmasına karşı oldukça dayanıklılık gösteren yol engelleyici bariyer sistemleri, istenmeyen araç geçişlerini engellemek için sık tercih edilen bir üründür.


 

Road Blocker ürünlerinin acil hızlı çalışması için isteğe bağlı bir akümülatör ile kullanma süresi 3 saniyeye kadar düşürülebilir. 1000 mm yüksekliğe kadar olan yolu kapatırlar. İndirilmiş pozisyonunda Yol Engelleyici neredeyse görünmezdir, yükseltilmiş konumunda trafiği engeller.


 

Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılan sistemler her türlü bombalı ve araçlı saldırıya açık alanlarda tercih edilir. Bu nedenle elçiliklerde, askeri tesislerde, üretim tesisleri, petrol rafinelerinde,  oteller ve havaalanlarında yol engelleme sistemleri kullanılmaktadır. Emniyet ve belediye gibi kamu binalarında da kullanılan road blocker sistemleri alışveriş merkezleri gibi araç trafiğinin düzenlenmesi gereken alanlarda da kullanılabilir. Her türlü saldırı eylemine karşı dayanıklı olan sistemler istenen ağırlıkta üretilebilmektedir. Güçlü taşıma kapasitesi sayesinde araç kontrolüne imkan tanıyan road blocker fiyatları için ölçü ve ağırlık bilgisi verebilir, maksimum güvenliği sağlayabilirsiniz.


 

Road Blocker Ürünlerimiz

 

 

  • Stark: Çarpışma testlerine tabi tutulan stark road blocker sistemi bu testleri başarıyla geçerek güvenilir olduğunu kanıtlamış bir modeldir.
  • Buffalo: Estetik görünümü ve kesintisiz çalışabilme özelliği ile dikkat çeken Buffalo yol engelleyici sistemi üstün koruma sağlar.
  • Armor: Çarpışma testlerini başarıyla geçerek sağlamlığını kanıtlamış blocker sistemlerinden biridir.
  • Defender: Kesintisiz bir güvenlik sağlayan blocker sistemidir.
  • Proof: Sağlamlığı ve kullanışlılığı ile dikkat çeken model işlevseldir.
  • Forceful: Çelik malzemeden üretildiği için yol engelleme sistemleri arasında en çok tercih edilen yüksek standartlara sahip ürünlerden biridir.
  • Rover: Taşınabilirliği sayesinde üst düzey güvenliği kontrol altına almak istediğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.
  • Scorpion: Zeminin kazılmasına gerek duyulmayan bir road blocker sistemidir. Çelik dübeller ile basit bir şekilde kullanılabilir.