Rfid Sistemi
Akıllı Geçiş
Otoparklar için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan etiketler veya kartlar sayesinde araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış yapmalarını sağlar. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise araç durdurulmadan bariyer açılarak konforlu ve güvenli geçişe olanak sağlanmış olur.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları
Teknik Özellikler
Dökümanlar

Rfid Otopark Sistemi


Kısaca radyo frekanslı tanımlama olarak bahsedebileceğimiz rfid sistemi nesneleri ve canlıları radyo frekans dalgaları ile tanımlamaya yardımcı olur. Tanımlama teknolojilerine verilen genel bir isimlendirme olan rfid sistemi otoparklar için geliştirilmiş bir kontrol sistemi olarak da bilinir. Yüksek güvenlik sağlayan bu sistem araçların otoparka daha hızlı giriş ve çıkış yapmasına yardımcı olur.

Rfid geçiş kontrol sistemleri radyo dalgalarından aldığı bilgiyi dijital verilere dönüştürerek bilgisayar sistemine geçirir ve böylece araçlar otoparka daha güvenli ve hızlı giriş çıkış yapabilir. 1970 yılından beri varolan Rfid sistemi kendisini kanıtlamış teknolojisi nedeniyle pek çok alanda tercih edilmektedir. Etiketlerde yer alan mikroçip içerisindeki seri numaraları eşsiz olduğu için takip ve kontrol sisteminin de kolaylaşmasını sağlamıştır.

Rfid Geçiş Kontrol Sistemi

Rfid otopark sistemi bariyere yaklaşan aracı farkeder ve eğer araç tanımlanmış ise geçişine izin verir. Kötü hava koşullarında bile korunmuş etiketlerin okunabilmesi rfid sistemleri oldukça işlevsel hale getirmiştir. Rfid teknolojisini kullanan yüzlerce firma araç geçişlerinin güvenliğini sağlamakta ve zamandan tasarruf etmektedir.

Okuyucuya etiketi oku komutunu gönderen rfid sistemi pasif durumdaki etiket sinyallerini alınca da aktif hale gelir ve detayları görmenize izin verir. PC’de bilgilerin okunmasını en hızlı şekilde sağlayan bu sistem yüzlerce metre uzaklıktan bile algılama yapabilecek bir teknolojiye sahiptir. Canlı ya da cansız tüm nesneler için kullanılabilen rfid otopark sistemi otoparklar için önemli çözümler sunar.

Saniyede binden fazla etiket okuma kapasitesine sahip olan rfid sistemi, güçlü hafızası ve hızlı teknolojisi sayesinde otoparklar için avantajlı bir sistemdir. Sinyallerin anten tarafından yakalandığı bu sistem çipteki tüm detayı dijital veri olarak size verecektir. Rfid sistem fiyatları için detaylı bilgiyi iletebilir ve alacağınız hizmete göre fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.