Seyyar Araç Altı Tarama Sistemi
Zahmetsiz Çözüm
Sabit Araç Altı Görüntüleme Sistemi (AAGS) gibi Seyyyar Araç Altı Görüntüleme Sistemide daha önce altını taradığı aracın bilgilerini saklayarak tekrar aynı aracı taradığında iki bilgiyi karşılaştırıp farklılık olup olmadığını kontrol ederek gizlenmiş herhangi bir durumu ortaya çıkarma mantığıyla çalışır.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları
Teknik Özellikler
Dökümanlar

Seyyar Araç Altı Tarama Sistemi

Güvenliğe önem veren özel kuruluşlarda ve üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı kamu kurumlarında kullanılan seyyar araç altı tarama sistemi, giriş ve çıkış noktalarında denetimi sağlayan önemli buluşlardan biridir.

Araç giriş noktalarında kullanılan sistem araçların tanınmasını sağlarken araç altı görüntülerini de daha önceki geçişlerle eşleştirir. Bu sayede operatör tarafından karşılaştırılan görüntüler de olası farklılıklar anında tespit edilerek tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Seyyar araç tarama sistemleri aynı zamanda raporlama ve girişlerin kayıt altına alınmasını da sağlar. Böylece haftalık, günlük ve aylık olarak araç giriş sayısı tespit edilerek ayrıntılı bir döküm ortaya çıkartılabilir.

Araç altı tarama sistemleri olarak bilinen bu sistemler aracın plakasını da tanımlayacaktır. Kullanıcı bilgilerine ulaşan sistemlerin araç sahibi firma bilgilerine de ulaşır ve detaylı sorgulama yapabilir. Böylece çalıntı araç ve benzeri durumları da anında tespit eder. Aracın alt kısmının tarandığı görüntü, saat ve tarih detayı, aracın önden çekilmiş fotoğrafı gibi detaylar da bu sistem içerisinde yer alır.

Seyyar Araç Tarama Sistemleri

Otomatik olarak plakanın algılandığı seyyar araç altı tarama sistemleri aracın geçişini tamamlamasının ardından sadece birkaç saniye içerisinde karşılaştırma görüntüsünü operatöre iletecek ve yeni geçiş görüntüsünün ayrıntılı incelenmesine imkan tanıyacaktır. Bu sistemin en büyük avantajı da taşınabilir ve hızlı bir şekilde kurulabilir olmasıdır. Böylece güvenlik ihtiyacının doğduğu her alana rahatlıkla yerleştirilen araç altı görüntüleme sistemi, bölgeyi olası tehlikelerden koruyacaktır.

Araç altı tarama sistemleri mantar bariyer, blok bariyer gibi araç geçiş sistemleriyle entegreli olarak kullanılabilen bir üründür. Böylece güvenli geçiş ve sıkı denetim için beklenileni karşılayacak olan bu ürünün yazılımı da kolay kullanılabilir ve işlevsel özelliklere sahiptir.