Sabit Araç Altı Tarama Sistemi
Yerdeki Gözünüz
Güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu askeri birimlerde, Kamusal kurumlarda ve güvenliğe önem veren özel kuruluşların giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları

Sabit Araç Altı Tarama Sistemleri

Özellikle güvenlik zaafının yüksek olduğu alanlarda kullanılan sabit araç altı tarama sistemi, maksimum güvenlik sağlayan ve araç giriş çıkışlarının denetimine imkan tanıyan bir mekanizmadır. Özellikle askeriyede, kamu ve kurumların güvenliğinde tercih edilen bu sistem araç altına gizlenmiş, tehlike yaratan unsurları açığa çıkartır.

Aracın altına saklanmış olan bomba, ateşli saldırı açabilecek silah ya da benzeri tehdit unsuru oluşturabilecek maddelerin tespitini yapan bu sistem araç altı kamera sisteminin tanımladığı görüntüye göre hareket eder.

Sabit araç altı tarama sistemleri, araç altı görüntüsünü bağlı bulunduğu bilgisayara gönderecektir. Daha önceden tanımlanan araç altı görüntüsü ile yeni görüntü karşılaştırılır. Bu karşılaştırma sonucunda sistem aracın altında yabancı bir cisim, madde görürse uyarı verir. Uyarının ardından gelen görevli aracın altına bakar ve tehdit unsuru olup olmadığını onaylar.

Araç altı tama sistemleri aynı zamanda plaka karşılaştırması yaptığı için de oldukça güvenilir ve kullanışlı sistemlerdir. Araç geçişlerinde geçmişe dönük raporlama alabileceğiniz bu mekanizma, daha öncesinde çalınan ya da terör örgütü tarafından kullanılan araçların plaka tespitini de yapabilecektir.

Görüntüleme ünitesi ve istasyonuna da sahip olan sistemler, giriş ve çıkış yönlerinden çift yönlü olarak tarama yapabilecektir. Sabit araç altı tarama sistemi kullanışı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip sistemlerdir. Araç giriş çıkışını kaydeden bu yazılım denetleme işlemi de yapacak ve rapor almanızı kolaylaştıracaktır.

Aldığınız raporda ayrıntılı olarak tarih ve saat gibi bilgilere yer verilirken araç plakası, aracın markası, aracın ait bulunduğu firma detayları ve geçiş yönü gibi bilgiler de yer alır. Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde güvenilir giriş ve çıkış hizmeti sağlayacak, olası tehditlerden korunmuş olacaksınız.