Biletli - Plaka Tanımalı Otopark Sistemi
Biletli Plaka Tanımalı Otopark Sistemi
Bu sistem kayıtlı plakaların girişine izin verirken kayıtlı olmayan plakaların girişini engeller. Aynı arayüzde 6 kameraya kadar canlı plaka tanıma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca sistem canlı görüntü üzerinden tanıma yapması sayesinde loop,fotosel gibi harici bir tetikleme cihazına ihtiyaç duymaz.
Ürün Resimleri
Ürün Videoları

Biletli Plaka Tanımalı Otopark Sistemi

Otopark bariyerinizi açmak için inmenize gerek kalmadan, otomatik olarak plakanızı tanıyan biletli plaka tanımalı otopark sistemi, teknolojiyi gündelik hayata uyarlayan işlevsel sistemlerden biridir. Aracınızın plakasını otomatik olarak tanıyan bu sistem bariyerin kendiliğinden açılmasını sağlayacaktır.

Özellikle otopark alanlarında kullanılan bu sistem, kayıtlı araçların giriş ve çıkışına hızlı bir şekilde izin verdiği için araç trafiğini azaltacak ve yoğunluğu minimuma indirecektir. Zaman kazandıran biletli plaka tanımalı otopark sistemi, otoparkların doluluk oranını da tespit eder ve saat bazında ya da günlük, haftalık ve aylık olarak rapor almanıza imkan tanır. Daha kontrollü giriş ve çıkışlar için kullanabileceğiniz biletli plaka tanımalı otopark sistemi, güvenliğinizi de sağlayacak teknolojiler arasındadır.

Otoparka giren araçlarla ilgili ayrıntılı rapor oluşturabileceğiniz ve kontrolü sağlayabileceğiniz cihaz, sisteme kayıtlı olmayan araçların geçişine de izin vermeyecektir. Otopark yönetim sistemi içerisinde güvenli ve hızlı olması nedeniyle tercih edilen biletli plaka tanımalı otopark sistemi, araçların geçiş zamanını da kayıt altına alacaktır.

Biletli Plaka Tanıma Sistemi

Biletli plaka tanıma sistemi site girişlerinde, aboneli otopark alanlarında, güvenli geçiş alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir sistemdir. Ayrıca Road Blocker ve mantar bariyer gibi güvenli geçiş uygulamalarıyla entegre edilebilecek olan bu sistem güvenliği maksimum düzeyde kullanmanızı sağlayacaktır. Biletli plaka tanıma sistemi misafir olan araçlar için geçişi önleyecek ve geçiş izni olan araçların zaman kaybetmesinin önüne geçecektir.

Plakaları anında algılayacak teknolojiye sahip olan sistemler otopark alanında kaç aracın olduğunu da verisel olarak dökecektir. Böylece maksimum kontrol ve güvenlik sağladığı için site gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilecek olan biletli plaka tanımalı otopark sistemi, teknolojinin konforunu size sunacak sistemlerden biridir.