Endüstriyel Kapı Çeşitleri ve Avantajları

25 Eylül 2019

Özellikle iş yerleri için tercih edilen endüstriyel kapı sistemleri, seksiyonel kapı olarak da bilinen ve kurumlara özgü ölçü ve ebatlarda üretilebilen sistemlerdir. Kullanım alanına göre kullanılan malzemenin de değiştiği bu ürünler avantajlarıyla pek çok sektöre önemli çözümler getirmektedir.

Endüstriyel kapı modellerini garaj kapıları, hızlı PVC kapılar ve endüstriyel kapılar olarak üçe ayırmak mümkündür.

 

Depo sevkiyat akışını hızlandıran ve maliyeti düşürerek işletmelere büyük bir kazanç sağlayan endüstriyel kapı çeşitleri, ergonomik tasarımı ve kalitesiyle öne çıkan ürünlerdir. Teknolojinin hayata dokunduğu alanlardan biri olan endüstriyel kapı çeşitleri sağladığı kolaylık sayesinde kullanımını gün geçtikçe arttırmaktadır.

 

Garaj Kapılarıyla Emniyetli Kullanıma Sahip Olun

 

Müstakil evlerin garajları için tercih edilen garaj kapıları, hem emniyetli kullanım avantajı hem de estetik tasarımıyla beklenenleri karşılayacak ürünler arasındadır. Ses sızdırmaz özelliği ve izolasyonuyla evlerin garajında güvenlik sağlayacak olan modeller endüstriyel kapı çeşitleri arasında eşsiz bir yere sahiptir.

 

Uzun Ömürlü Hızlı PVC Kapılarla Kendinizi Güvende Hissedin

 

Giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde vazgeçilmez olan hızlı PVC kapılar, zaman kaybını büyük ölçüde engeller. Enerjinin maksimum verimde kullanılmasına olanak tanıyan ürünler yüksek hızlı çalışma prensibi sayesinde işletmeler için son derece avantajlıdır.

 

İşletmelerin Vazgeçilmezi; Endüstriyel Kapılar

 

Özellikle depo sevkiyat alanlarında tercih edilen endüstriyel kapı modelleri kullanılan tesisi izole edecek ve ortamda bulunan havanın rahatlıkla muhafaza edilmesine imkan verecektir. Son derece emniyetli ve profesyonel bir sistem olan endüstriyel kapı ürünleri soğutma ya da ısıtma masraflarını minimize ederek en uygun işleyişi sağlar. Modern görünümü sayesinde işletmelerin prestijini de arttıran ürünler işletmelerin vazgeçilmezidir. Isı ve ses yalıtımı dışında toz yalıtımıyla da işletmenize hijyen ve değer katacak olan endüstriyel kapılar istenilen ebatlarda üretilebilir.