Best Algeria 5 Cezayir Fuarındaydık

20 Kasım 2013

3. Uluslararası Yapı Endüstrisi, Isıtma - Soğutma, Kapı - Pencere, Yer Döşemeleri, Alüminyum - Cam Ve Dekorasyon fuarındaydık

 

Dünya Otomasyon sektörünün önde gelen markalarından olan White Rose, Cezayir'in yapı sektörü ile ilgili en büyük fuarı olarak bilinen 3. Uluslararası Yapı Endüstrisi, Isıtma - Soğutma, Kapı - Pencere, Yer Döşemeleri, Alüminyum - Cam Ve Dekorasyon fuarında 36 m²'lik stant ile yer aldı.

Bu yıl 3. kez düzenlenen Uluslararası Yapı Endüstrisi, Isıtma - Soğutma, Kapı - Pencere, Yer Döşemeleri, Alüminyum - Cam Ve Dekorasyon fuarı, 21 ile 25 Kasım tarihleri arasında SAFEX Fuar alanın'da ziyaretçilerini ağırladı. White Rose Avusturya'dan Çin'e, Fransa'dan Türkiye'ye kadar yüzlerce firmanın katıldığı cezayirin en büyük fuarında tamamen yerli üretim fotoselli kapı, mantar bariyer, bahçe kapı motoru, bariyer, road blocker, yükleme rampaları, endüstriyel kapılar ve diğer geçiş ve güvenlik sistemleriyle boy gösterdi. Dünyadan ziyaretçilerin White Rose standına oldukça fazla ilgi gösterdiklerini belirten Firma Genel Müdür yardımcısı Metin AKHAN, sergilenen ürünlerin bu güne kadar ortadoğu başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracatının her geçen gün artarak devam ettiğini ve ürünlerimizin sağlamlık ve kalite testleri yapılarak bu testlerden başarıyla geçmiş ürünler olduğunu dile getirdi.

 Öte yandan Cezayir Dünyanın en büyük 5. doğalgaz rezervine sahip ülkesi ve AB'nin en büyük doğal gaz tedarikçisi konumunda. Türkiye ise Cezayir’in dış ticaretinde son 5 yılda çok önemli bir yer edindi.