Dubaide Ülkemizi Temsil Ettiler

13 Şubat 2017

Her yıl düzenlenen uluslararası Dubai İntersec Güvenlik Fuarına 2014 yılından beri katılım gösteren White Rose bu yılda ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.

 

Güvenlik otomasyon sektörünün en önemli parçalarından birisi olan teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak yaptıkları işe fazlasıyla önem veren White Rose için, dünyadan önemli birimlerin temsilcilerinin de aralarında bulunduğu yoğun bir ziyaretçi kitlesinin ürünleri hakkında bilgi aldığı ve %100 yerli malı teknolojisini gösterdiği verimli bir fuar oldu.

Firma aynı zamanda dünyadaki önemli projelerde de yer almaya devam ediyor. Son olarak Suudi Arabistanın devasa projelerinden olan, bölge için oldukça önemli SAR ve KAP4 Demir yolu projelerinin güvenlik ürünleri ayağını White Rose oluşturmuştu. 2005 yılından beri sektöründe hızlı büyüyen ve dünyanın gözünde değer kazanmaya devam eden White Rose uluslararası pazarda da adını sıkça duyurmayı başardı. Özellikle 2015 yılından beri ihracatta ivmeli bir yükseliş kaydeden firma %100 yerli teknolojisini ve kalitesini tüm dünyaya ıspatlamanın ve ülkemizi ve Karamannı gururla temsil etmenin sevincini yaşamaktadır.