İnovasyon Fuarındayız

01 Kasım 2012

Açılışını dünyaca ünlü inovasyon gurusu Lord Kumar Bhattacharyya ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat ERGÜN’ün açılışını yaptığı 1. İnovasyon Türkiye Fuarındayız.

600 Yenilikçi Teknoloji Görücüye Çıktı

White Rose Türkiye’nin en yenilikçi patentli proje ve teknolojilerinin ilk kez sergileneceği 1. İnovasyon Türkiye Fuarı'na katıldı.

Açılışını dünyaca ünlü inovasyon gurusu Lord Kumar Bhattacharyya ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat ERGÜN’ün yapacağı 1. İnovasyon Türkiye Fuarı'nda,   üniversite profesöründen ortaokul öğrencisine kadar her yaşta bilim insanının 600 buluşu sergileniyor.

 

 

Bakan Ergün White Rose Standında

White Rose'un standını ziyaret eden Bakan Nihat Ergün White Rose Genel Müdürü Adem Kocatürk'ten firma ve ürünlerle ilgili bilgiler aldı. Ergün, mutlaka yenilik yapmak gerektiğine dikkati çekerek " Aslında insanoğlunda da bu kabiliyet doğuştan var. Önemli olan ona içindeki ihtişamı ortaya çıkartabilecek ortamlar sunmaktır. Bugün teknolojide bilimde gelişen ülkeler bu ortamı insanlarına sağlayabilmiş olan ülkelerdir.

 

Cep Telefonuyla Açılan Kapı

White Rose "Active İnovatif Kayar Kapı Operatörü" ile katıldığı fuarda ilgi odağı oldu. White Rose standında sergilenen Active Motor Türkiye'nin tek yerli üretim kapı motoru ünvanını taşıyor. Güvenli geçiş sistemleri ve otomatik kapı üreticisi White Rose inovasyon fuarında görücüye çıkardığı ürünü Uzaktan kumanda, plaka tanıma, cep telefonu ile açma gibi özellikleri barındırıyor.Active Motor kaliteli malzemesi ve işlevselliği ile yerli yabancı fuar ziyaretçilerininin ilgisini çekiyor.