White Rose Dubai 2018 Intersec Fuarındaydı

09 Mart 2018

Otomasyon sektöründe ki Yerli üretim ve Kalitesiyle ülkemizde söz sahibi olan White Rose Ürünlerini Dubaide Görücüye çıkardı

 Her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği Dubai intersec fuarına yeni ve son teknoloji ürün gamıyla katılan White Rose kalitesini bir kez daha dünyayla paylaştı. 

Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Firma standına çeşitli ülkteden katılan ziyaretçiler ile dubai güvenlik güçleri yetkilileride büyük ilgi gösterdi. Son teknoloji yeni ürün çeşitlerinide görücüye çıkaran White Rose gelen ziyaretçilere VR (3D similasyon) standıyla firma ürünlerini gerçekmiş gibi kullanarak simüle etme fırsatıda sundu.
 
Firmanın yeni ürün gamı olan Otopark ve dolu-boş ile 3D araç altı tarama sistemide görücüye çıktı. Güvenliğin ve aynı zamanda konforun önemine dikkat çeken tanıtım videoları, çarpışma test simulasyonları ve 2017 katalog grupları oldukça ilgi gördü. "Firmamızın başarısı, ülkemizin başarısıdır" misyonunu benimseyen White Rose zengin ürün gamı ve son teknoloji üretim kalitesiyle bu seneki Dubai Intersec fuarında'da adından sıkça söz ettirdi.