White Rose, Süleymaniye'de

23 Nisan 2013

White Rose, Irak ‘ın Süleymaniye şehrinde gerçekleştirilen "Build Expo İnternational Fair" Fuarı’na katıldı.

 

 White Rose, güvenli geçiş sistemleri ve otomatik kapı sektörlerindeki başarısını uluslararası işbirliklerine taşımak amacıyla Basra'da düzenlenen "Süleymaniye Expo İnternational Fair" Fuarı’na katıldı.

Karaman'ın dünyaya açılan şirketlerinden birisi olan White Rose, Fuarda tamamen yerli üretim fotoselli kapı, mantar bariyer, bahçe kapı motoru, bariyer, road blocker, tuzak ve diğer geçiş ve güvenlik sistemleriyle fuarda boy gösterdi.

Uluslararası fuarlardan oldukça çok verim aldıklarını ifade eden White Rose Genel Müdürü Adem Kocatürk "Türk Firmalarının çokça ticaret yaptığı Irak bizim için iyi bir pazar. Fuarın oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim. Bu ve benzeri yurt dışında katıldığımız fuarlarda White Rose Markalı kendi ürünlerimizi tanıttığımız gibi aynı zamanda Karaman'ı ve Ülkemizide tanıtmış oluyoruz"dedi.

Her geçen gün büyüyoruz diyerek White Rose'un yeni yatırımlarından bahseden Kocatürk: " 2011 yılını yeni yatırımlar ve kalite yılı olarak belirlemiştik. 2012 yılında ise yurt içi bayi ağını kurmayı planlamıştık. Hedeflerimize ulaştık. 2013 yılını ise ihracat yılı olarak belirledik ve ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkedeki pazar payımızı artırmayı planlıyoruz. Ortadoğu ülkelerinde siyasi istikrarsızlıklar ticareti olumsuz etkiliyor. Burada sular durulursa tüm Türk firmaları için daha verimli bir pazar olacak" diye konuştu.