Road Blocker
Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için özel üretilen road blocker sistemleri...

Road Blocker Sistemleri

Yol bariyeri olarak adlandırabileceğimiz road blocker, istenilen ebatlarda üretilen ve özel malzemeler kullanılarak tasarlandığı için maksimum güvenlik sağlayan bariyer sistemlerinden biridir. Yüksek hızlı ve ağır yüke sahip araçların çarpmasına karşı dayanıklı olan yol engelleyici bariyer sistemleri, istenmeyen araç geçişlerini engellemek ve kontrolü sağlamak için kullanılmaktadır.

Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılan sistemler her türlü bombalı ve araçlı saldırıya açık alanlarda tercih edilir. Bu nedenle elçiliklerde, askeri tesislerde, üretim tesisleri, petrol rafinelerinde,  oteller ve havaalanlarında road blocker sistemleri kullanılmaktadır. Emniyet ve belediye gibi kamu binalarında da kullanılan road blocker sistemleri alışveriş merkezleri gibi araç trafiğinin düzenlenmesi gereken alanlarda da kullanılabilir. Her türlü saldırı eylemine karşı dayanıklı olan sistemler istenen ağırlıkta üretilebilmektedir. Güçlü taşıma kapasitesi sayesinde araç kontrolüne imkan tanıyan road blocker fiyatları için ölçü ve ağırlık bilgisi verebilir, maksimum güvenliği sağlayabilirsiniz.

Road Blocker Sistemleri Nelerdir?

  • Stark Road Blocker: Çarpışma testlerine tabi tutulan stark road blocker sistemi bu testleri başarıyla geçerek güvenilir olduğunu kanıtlamış bir modeldir.
  • Buffalo Road Blocker: Estetik görünümü ve kesintisiz çalışabilme özelliği ile dikkat çeken road blocker sistemi üstün koruma sağlar.
  • Armor Road Blocker: Çarpışma testlerini başarıyla geçerek sağlamlığını kanıtlamış blocker sistemlerinden biridir.
  • Defender Road Blocker: Kesintisiz bir güvenlik sağlayan blocker sistemidir.
  • Proof Road Blocker: Sağlamlığı ve kullanışlılığı ile dikkat çeken model işlevseldir.
  • Forceful Road Blocker: Çelik malzemeden üretildiği için road blocker sistemleri arasında en çok tercih edilen yüksek standartlara sahip ürünlerden biridir.
  • Rover Road Blocker: Taşınabilirliği sayesinde üst düzey güvenliği kontrol altına almak istediğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.
  • Scorpion Road Blocker: Zeminin kazılmasına gerek duyulmayan bir road blocker sistemidir. Çelik dübeller ile basit bir şekilde kullanılabilir.