Bahçe Kapı Motorları
Mekanlarınızın dekoratif kapıları için üretilen bahçe kapı motorları...

Bahçe Kapı Motoru Sistemleri

Otomatik güvenlik ve kapı sistemlerinin çalışmasına yardımcı olan bahçe kapı motorları, dayanıklı malzemelerden üretilen ve en iyi hizmeti almanız için tasarlanan konforlu bir teknolojidir. Hayatınızı kolaylaştıracak olan ürünümüz, standart olarak açılan bahçe kapılarına yenilik ve konfor getirmektedir. Otomatik kapı motoru ile güvenlik ve konfor düzeyinizi arttırabilirsiniz.

Bahçe kapı motoru, kapınızın çok daha hızlı ve otomatik hareket etmesini sağlayacaktır. Sadece ev bahçelerinde değil, fabrika girişlerinde de kullanılan bu otomatik sistem ağır tonajlı kapıların rahatlıkla açılmasını sağlayacaktır.

İnsan gücü dışında açmak istediğiniz kapılara getirdiği teknolojik çözümler ile büyük kolaylıklar sağlayan firmamız, sadece yana kayar kapılar için bu çözümü sunmamakta, aynı zamanda 90 derece açılan bahçe kapılarını da otomatikleştirmektedir. Otomatik kapı motorları uzaktan kumandayla kontrol edildiği için rahatlığın keyfini çıkarabilir ve teknolojiyi hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz.

Otomatik kapı motoru ürünleri pratik ve ergonomiktir. Giriş çıkışların daha rahat şekilde gerçekleşmesini sağlar. İhtiyacınıza yönelik otomatik kapı sistemleri için otomatik kapı motoru seçerken profesyonel ürünlere yönelmek önemlidir. White Rose otomatik kapı motoru ürünleri yaşamınıza kolaylık sağlayacak.

Zamandan Tasarruf Ettirecek Bir Konfor; Otomatik Kapı Motorları

Otomatik kapı motorları size zamandan tasarruf ettirecek ve olumsuz hava koşullarında ya da elektrik kesintilerinde bile manuel hareket kabiliyeti sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Konforuna düşkün olanlar için her detayın düşünüldüğü bahçe kapı motoru sistemleri dayanıklı dış muhafaza malzemesinden üretilmiştir.

Hayran kalacağınız teknolojik çözümler ile en üst düzey güvenlik sağlayan bahçe kapı motoru modelleri Active serisi, Jet serisi ve Tork dairesel kapı motoru olarak ayrılmaktadır. Gerek satın alma süreci gerekse kullanım aşamasında profesyonel ekibimiz sizlere destek sağlamaktadır.

Teknolojik Dokunuşlar İçin Tüm Otomatik Kapı Motoru Serilere Göz Atın

Bahçe kapı motoru modelleri arasında kolay montaj özelliği ile öne çıkan Active serisi bakım gerektirmediği için pratik bir modeldir. Sağlamlığından emin olabileceğiniz bu seri emniyeti, yüksek basınçlı plastikle üretilen aksamları ile uzun süre kullanışlı olacaktır.

Otomatik kapı motorları arasında yer alan Jet serisi endüstriyel tipte üretilen bir modeldir. Üst düzey güvenliğin gerekli olduğu alanlarda kullanılan Jet motor, durmaksızın çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Tork dairesel kapı motoru da, açılma ve kapanma mesafesini otomatik olarak belirlediği için öne çıkan otomatik kapı motorları sistemleri arasındadır.

Otomatik kapı motoru sistemlerini uygun fiyat seçenekleri ile satın almak, hızlı servis süreciyle kısa sürede kullanmak ve profesyonel destek ile her türlü sorunuza yanıt bulmak için White Rose ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.